MATERIAŁ ZAMIESZCZONY W FORMACIE PDF

Wymagany program do wyświetlenia materiałów Adobe Acrobat


                    Jeśli obszar Państwa działalności pokrywa się z naszym, zapraszamy do wspólpracy. Jesteśmy firmą, która posiada w swojej ofercie wyroby ze stali szlachetnej, ze szczególnym uwzględnieniem wkładów kominowych. Pomimo relatywnie krótkiej działalności na rynku, posiadamy duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie systemów dystrybucji spalin.

         

           Chcemy zaprosić Państwo do współpracy - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.PolskieKominy.eu bądź składania zapytań drogą mailową lub telefoniczną. W każdej sytuacji służymy poradą, na zapytania odpowiadamy sprawnie oraz oferujemy preferencyjne terminy realizacji. Obszar naszych działań to nie tylko systemy kominowe - jesteśmy w stanie zapewnić także niestandardowe elementy, wycinanie laserowe, gięcie, zgrzewanie oraz szeroko pojętą technikę zamocowań.

 

          Jesteśmy Polską firmą, wystawiamy faktury VAT, możemy zapewnić transport naszych wyrobów. Dla firm współpracujących z marką Polskie Kominy oferujemy preferencyjne warunki współpracy.

 

Czekamy na odpowiedź zwrotną z Państwa strony.

 Chętnie spotkamy się, by zaprezentować nasze wyroby.

ULOTKA REKLAMOWA

 

Pomimo dominacji reklam w internecie i mediach tradycyjnych, sprawdzone rozwiązanie w postaci ulotek reklamowych nadal funkcjonuje i ma się nadzwyczaj dobrze. Skuteczność tej formy marketingu potwierdzają badania stwierdzające, że ludzie częściej sprawdzają treść ulotek, niż np. spam mailingowy Na czym polega tajemnica sukcesu tej staromodnej, ale wciąż skutecznej metody reklamowej?

WIZYTÓWKA DZIŚ

 

Kiedyś posiadanie wizytówki było niezbędne i posiadał je właściwie każdy przedsiębiorca. Wymieniano się nimi tak, jak dzisiaj wymienia się nazwami profilów w mediach społecznościowych. To jednak nie znaczy, że wizytówka przestała istnieć i nikomu nie jest dzisiaj potrzebna. Chodzimy na spodkania, nasza praca jest w terenie i z całą pewnością warto mieć przy sobie wizytówki, którą w każdym momencie możemy wręczyć zainteresowanym.

 

 

Potrzebujesz porady lub usługę montażu? Skontaktuj się z nami. Współpracujemy również z fachowcami wykonującymi montaż naszych produktów.


Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.